107V nedeľu 16.06.2019 sa na ihrisku v Snežnici konala oslava Dňa otcov.

Súčasťou podujatia bola aj súťaž o najchutnejší guláš, do ktorej sa zapojilo 8 súťažných družstiev. 7 členná porota určila, že najlepší guláš v VII.ročníku navarilo Družstvo Farnosť Snežnica. Na druhom mieste sa umiestnil Družstvo OŠK futbalisti - a na 3. mieste skončilo Družstvo JaMa. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť (ostatné družstvá: Prúty s.r.o.- nič pre poserov, Švagrovia, Múčkovci, Žilinčania, Hasiči). Program pokračoval priateľským zápasom medzi horným a dolným koncom obce, ktorý tradične nesie názov HORNÁ (čierne dresy) - DOLNÁ (biele dresy). V tomto roku sa z jednoznačného víťazstva radoval DOLNÝ KONIEC. Po poslednom zápase roku 2019 vedie celkovo Dolný koniec 3:2. Tešíme sa na oteckov opäť o rok.