cycling 4397606 1280

Vážení spoluobčania, v sobotu 2. septembra 2023 sa bude konať v našej obci     10. ročník cyklistických pretekov Istrofinal Snežnický MTB maratón.

Predpokladaná účasť je 600 pretekárov. Prvý štart bude o 10. hodine, druhý 10.25 od ihriska. Cyklisti pôjdu našou obcou smerom na Zástranie a naspať sa budú vracať od kaplnky nad Brodnom, okolo večierky a cieľovou rovinkou ku ihrisku v čase od 11:20  až do 15. hodiny.

Prosíme všetkých občanov o zvýšenú opatrnosť pri pohybe v uvedených častiach obce a ak je to možné, aby neparkovali autá v trase preteku.

Zároveň vás pozývame, aby ste prišli povzbudiť cyklistov, medzi ktorými sú aj  súťažiaci zo Snežnice. Taktiež pozývame aj všetky deti, pre ktoré je pripravený detský pretek so štartom o 11 hod. na ihrisku.

Na podujatí vystúpi Terchovská muzika Viktora Zichu a Zlatý slávik - Anička Kukučíková.